ZAMÓWIENIA


Biżuteria, którą oferujemy, tworzona jest w jednorazowych egzemplarzach. Nie korzystamy z masowych wzorów i półproduktów. Wszystkie elementy wykonywane są ręcznie z największą starannością, miłością i uwagą .

W GALERII BIŻUTERII szukaj obiektów oznaczonych  One dostępne są od ręki – wysyłamy je następnego dnia po zamówieniu. Wszystkie pozostałe obiekty dostępne są na zamówienie . Obiekty pakowane są w eleganckie pudełka, srebro jest oznaczone państwową próbą i imiennikiem Twórcy – wysyłamy na nasz koszt kurierem.

Biżuteria na zamówienie : Wykonamy na zamówienie biżuterię na specjalną okazję – srebrną , srebrną pozłacaną, złotą – upamiętniającą rocznicę, osobę, czworonożnego przyjaciela – w 100% niepowtarzalną i wyjątkową. Powiedz czego oczekujesz lub który z wykonanych wcześniej obiektów Ci się podoba. Zaprojektujemy go specjalnie dla Ciebie Średnia cena zależy od wagi i w przypadku srebra to ok. 18 - 24 zł za gram wyrobu – oczywiście zawsze uzgadniamy szczegóły wcześniej. Wykonanie obiektu trwa do 3 tygodni – jeśli zależy Ci na krótszym czasie realizacji – daj znać..

STATUETKI , MEDALE, ZNACZKI Wykonamy dla Państwa pamiątkowe statuetki, rzeźby, medale czy nagrody, srebrne, złote lub pozłacane znaczki – pinsy i inne drogocenne przedmioty w małych seriach lub pojedynczo – również zaopatrzone w Państwa logo lub nazwę. Przykłady: http://www.stangrecki.com.pl/uzytkowe

Brak katalogu gotowych wzorów daje gwarancję wyjątkowości i niepowtarzalności - zawsze pracujemy indywidualnie z klientem.

Zapraszamy :)

 

tel. +48 605 909 770

art@stangrecki.com.pl

© Stangrecki Sztuka  –  Foto: Jacek Filipiak, Tomasz Stangrecki